Yanmar ve Solis traktörler, 17. Uluslararası Manisa Tarım Fuarı’nda görücüye çıkıyor

110 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen endüstriyel motor üreticilerinden Yanmar, 2 Kasım’da başlayacak 17. Uluslararası Manisa Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’na İzmir fabrikalarında ürettiği Solis ve Yanmar marka traktörler ile katılacak.

Yanmar ve Solis traktörler, 17. Uluslararası Manisa Tarım Fuarı’nda görücüye çıkıyor
Yayınlama: 26.10.2023
3
A+
A-

Endüstriyel motorlar, iş makineleri, tarım makine ve ekipmanları, enerji sistemleri, deniz araçları ve ekipmanları üretiminde 110 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen sanayi devlerinden Yanmar, yeni traktör modelleriyle Manisa’da Türk çiftçisiyle buluşacak. 

Yanmar ve Solis traktör yakından incelenecek

2 Kasım Perşembe günü başlayacak Manisa 17. Uluslararası Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’na katılacak Yanmar’ın Türkiye iştiraki Yanmar Turkey Makine A.Ş., İzmir Torbalı ilçesindeki fabrikada montajı tamamlanan traktörlerini sergileyecek. Çiftçiler bu fuar kapsamında Yanmar Turkey’in çift çeker, orijinal kabinli ve STAGE V (EURO 5) uyumlu traktörlerini yakından görme ve inceleme fırsatına sahip olacaklar.

STAGE V motorlu traktör modelleri görücüye çıkacak

Manisa 17. Uluslararası Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı, 2-5 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek ve fuarda Yanmar Turkey adına faaliyet göstere bayii Sami Eşme, yeni Solis ve Yanmar traktörlerini tüketiciye tanıtacak.


SANAYİ HABER AJANSI

SAVUNMA GAZETESİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.