ABB, “33. Gençlik Konseyi”ne ev sahipliği yaptı

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı Toplum Gönüllüleri (TOG) Vakfı iş birliğiyle “33. Gençlik Konseyi” Başkentte düzenlendi.

ABB, “33. Gençlik Konseyi”ne ev sahipliği yaptı
Yayınlama: 10.09.2023
0
A+
A-

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) gençleri desteklemeye devam ediyor. Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı ve Toplum Gönüllüleri Vakfı iş birliğiyle “33. Gençlik Konseyi” Başkentte düzenlendi. Büyükşehir Genç Akademi Kafe Sıhhiye’de 4 gün süren etkinliğe 81 ilden 200 öğrenci katılım sağladı.

“Gençlik pırıl pırıl…”

Büyükşehir Genç Akademi Kafe Sıhhiye’de 81 ilden 200 öğrencinin katılımıyla düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasını yapan Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Serkan Yorgancılar, şunları söyledi:

“Gençlik pırıl pırıl, gençlik harika, gençlik muhteşem. Sizin bu enerjiniz bizlere güç veriyor. Bizim bir iddiamız var; ‘Üniversite Ankara’da okunur’ diyen bir belediyeyiz ve böyle bir hizmet anlayışına sahibiyiz. Başkanımız Mansur Yavaş sizlere çok selamlarını iletti. Üniversite hayatınızda yaptığınız bu kıymetli işlerin hayatınız boyunca faydasını göreceksiniz. Sizlere emeklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.”

Etkinlikte öğrenciler çeşitli atölyeler kurulup örnek projeler üzerinden yeni projeler üretirken, gençlik konferanslarıyla fikir alışverişlerinde bulundu ve düzenlenen mini konserlerle eğlendi.

ABB, “33. Gençlik Konseyi”ne ev sahipliği yaptı

 


SANAYİ HABER AJANSI

SANAYİ HABER AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.