AK Partili vekillerden Afyonkarahisar’a yatırım müjdesi

AFYONKARAHİSAR- 26.10.2023 – HİBYA – AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan Afyonkarahisar için 2 projeye yönelik yatırım müjdesi verdi.

AK Partili vekillerden Afyonkarahisar’a yatırım müjdesi
Yayınlama: 26.10.2023
2
A+
A-

Cumhuriyet Bayramı öncesinde Afyonkarahisar’ın sağlık ve sanayi alanında 231 milyon liralık müjdeyi AK Parti Milletvekilleri duyurdu.

AK Partili vekiller yaptıkları açıklamada şunları kaydetti:

“Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesimiz bünyesinde ilimize kazandırılacak 100 yatalık fizik tedavi hastanesi için 45 milyon liralık kaynak onaylandı. Bu sayede şehrimiz sağlık alanında önemli bir noktaya gelmiş olacak. Yine Türkiye’nin sayısı Organize Sanayi Bölgelerinden olan Sinanpaşa Afyonkarahisar 2 OSB’nin doğalgaz altyapısının tamamlanması için 186 milyon liralık kaynak ta imzalandı. Şehrimizin sanayi alanında üretim ve istihdam merkezi olması için yakından takip ettiğimiz bu çalışmaların meyvelerini veriyor olması bizleri mutlu ediyor. AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti Milletvekilleri olarak,  İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay,  Belediye Başkanlarımız ve teşkilatlarımız ile şehrimiz için çalışıyoruz. Hamaset değil hizmet üretiyoruz. Böylelikle ilimize yapılacak bu iki büyük yatırımın kazandırılmasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Strateji ve Bütçe Başkanımız İbrahim Şenel ve katkı sunan tüm paydaşlara teşekkür ediyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlarken daha nice yatırımları şehrimize kazandırmayı ümit ediyor, hemşehrilerimize saygılarımızı sunuyoruz.”


SANAYİ HABER AJANSI

SAVUNMA GAZETESİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.