Bakan Aktaş, öğrencilerle bir araya geldi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim gören öğrencilerle bir araya gelip, tecrübelerini paylaştı.

Bakan Aktaş, öğrencilerle bir araya geldi
Yayınlama: 26.10.2023
4
A+
A-

Hayalleri ve hedeflerinden taviz vermeyenlerin mutlaka hedeflerine ulaşacağını dile getiren Başkan Aktaş, “Artık milyonlarca üniversite mezunu var. Acaba gençleri nasıl bir gelecek bekliyor? Kafanızda bir sürü sorular olduğunu biliyorum. Bir işiniz olacak ama mesele siz bu yola giderken neler yapıyorsunuz? Siz ne kadar emeğinizi ve gayretinizi ortaya koyuyorsunuz. İşin bu kısmı önemli.” dedi.

Bakan Aktaş, öğrencilerle bir araya geldi

“Kendinize yeni hayaller ve hedefler belirleyin”

Başkan Aktaş, güçlünün haklı olduğu bir dünyada özellikle gençlere önemli görevler düştüğünü belirterek, “Ülkemizin her mesleğe ihtiyacı var. Kendinize yeni hayaller ve hedefler belirleyin. Bir adamın hayali hedefi varsa eğer gerçekleşir. Ama bunlar yoksa başarısız olursunuz. Benim tavsiyem kesinlikle hiçbir şeye kayıtsız kalmayın ama asla da bununla yatıp kalkmayın. Hayat bundan ibaret değil. Belediyeden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

Ziyarete eşlik eden Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Alireisoğlu ve Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ömer Pınarlı da günün anısına Başkan Aktaş’a çiçek takdim etti.

Bakan Aktaş, öğrencilerle bir araya geldi


SANAYİ HABER AJANSI

SAVUNMA GAZETESİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.