Daha önce denenmemiş sıra dışı renk ve desenlerle trendler belirleniyor

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ, alüminyum kompozit panel ürünlerinde kullandığı, daha önce hiç denenmemiş sıra dışı renk ve desen alternatifleriyle sektörde trendleri belirliyor.

Daha önce denenmemiş sıra dışı renk ve desenlerle trendler belirleniyor
Yayınlama: 25.10.2023
3
A+
A-

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ, alüminyum kompozit panel ürünlerinde kullandığı, daha önce hiç denenmemiş sıra dışı renk ve desen alternatifleriyle sektörde trendleri belirliyor. Cephe kaplama sistemleri konusunda çözümler sunmanın yanı sıra endüstriyel ve mimari iç – dış cephe kaplamaları için tasarım ve ürünleri geliştiren ASAŞ, pazara yön verici misyonuyla yaşam alanlarına değer katıyor. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanan renk ve desenlerle projelerin ihtiyaçlarını kompakt olarak karşılayabilen ASAŞ, mimarların büyük bir özenle gerçekleştirdiği cephe tasarımlarını daha da zenginleştiriyor.

ASAŞ; sektörde daha önce denenmemiş soft touch vernik uygulaması, dokulu beton çeşidindeki gofre uygulaması ile yüzeyde görsel duyunun yanında dokunsal duyuları da öne çıkartıyor. ASAŞ kompozit panellerde prizmatik renklerle farklı açılarda farklı renkler deneyimlenebiliyor. Birbirinden trend renkleriyle zamansız mekanlar için natürel dokunuşlar sunan beton rengi, mimaride metalik yansımalar sunan, oksitlenmiş bakırın göz alıcı, parlak ve estetik kızıl kahverengi görünümü bakır patine rengi, fark yaratan tasarımların hayata geçmesine olanak tanıyor. ASAŞ’ın trend renk ve desenleri arasında yer alan ve yüzeylerde hareketli tasarımlara hayat veren geometrik desen, farklı ton ve kalınlıktaki çizgilerin oluşturduğu dinamik çizgiler ile güneş ışığı ve görüş alanının açısıyla değişen nude renkler estetik ve uyumun yansıması olarak her zevke hitap ediyor.


SANAYİ HABER AJANSI

SAVUNMA GAZETESİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.