Kültürpark’tan Fuar İzmir’e geçici hat

Elektrik Su Havagazı Otobüs ve Troleybüs (ESHOT) Genel Müdürlüğü, 28 Ekim-5 Kasım tarihleri arasında yapılacak İZKİTAP-2. İzmir Kitap Fuarı için sefer düzenlemesi yaptı.

Kültürpark’tan Fuar İzmir’e geçici hat
Yayınlama: 26.10.2023
1
A+
A-

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde bu yıl ikinci kez düzenlenecek İZKİTAP – İzmir Kitap Fuarı, 28 Ekim Cumartesi günü kapılarını açmaya hazırlanıyor. Fuar İzmir’de açılacak İZKİTAP Fuarı için ESHOT Genel Müdürlüğü, Gaziemir’deki fuar alanına giden otobüs hatlarına takviye yaptı.

Fuar İzmir’e; Karabağlar ve metro bağlantılı 92 numaralı Fuar İzmir – Üçyol Metro hattı, İZBAN bağlantılı 610 numaralı Fuar İzmir – Gaziemir Semt Garajı hattı, vapur (Üçkuyular İskele) ve metro (Fahrettin Altay) bağlantılı 650 numaralı Fuar İzmir – Balçova hattıyla toplu ulaşım hizmeti sağlanacak.

Kültürpark’tan Fuar İzmir’e geçici hat

Mevcut hatlara ek olarak kent merkezinden de doğrudan Fuar İzmir'e erişimin sağlanması için 28 Ekim Cumartesi gününden itibaren 540 numaralı Fuar İzmir – Lozan Meydanı hattı geçici olarak hizmet vermeye başlayacak. Kültürpark-9 Eylül Meydanı-Gazi Bulvarı-Konak Tünelleri-Karabağlar rotasıyla hareket edecek hat, kent merkezinden Fuar İzmir’e en hızlı şekilde erişimi sağlayacak. 

Ulaşımda aksama yaşanmaması amacıyla, fuar çevresindeki önemli noktalarda koordinasyon için motorize ekipler görev alacak. Yolcu yoğunluğu olması durumunda hatlara ilave seferler de konulacak.


SANAYİ HABER AJANSI

SAVUNMA GAZETESİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.