Malatya Büyükşehir Belediyesi’nden öğrencilere ikram

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri (BELSOS), Malatya 100 Yıl İl Halk Kütüphanesine gelen öğrencilere, haftanın belirli günlerinde çorba, simit, poğaça gibi ikramlarda bulunuyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nden öğrencilere ikram
Yayınlama: 26.10.2023
0
A+
A-

Büyükşehir belediyesi olarak, Malatya 100 Yıl İl Halk Kütüphanesine gelen öğrencilerin beslenmesine katkıda bulunmak istediklerini söyleyen BELSOS Genel Müdürü Zerrin Palancı, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’ın talimatlarıyla haftanın belirli günlerinde çorba, simit, poğaça gibi ikramlarımız oluyor. Sıcak poğaça, kek ve çorba gibi ikramlarımızın yapılma sebebi ise konteyner kentlerden kütüphaneye gelen öğrencilerimizin beslenmesine katkıda bulunmak.” dedi.

''Bütün öğrencilerimizi kütüphanemize bekliyoruz''

Haftanın belirli günlerinde dağıtılan ikramların devam edeceğine dikkati çeken Palancı, “Geçtiğimiz haftalarda açılışı yapılan Malatya 100 Yıl İl Halk Kütüphanemizin açılışı ile beraber kütüphanemize gelen öğrencilerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’ın talimatlarıyla haftanın belirli günlerinde çorba, simit, poğaça gibi ikramlarımız oluyor. Sıcak poğaça, kek ve çorba gibi ikramlarımızın yapılma sebebi ise konteyner kentlerden kütüphaneye gelen öğrencilerimizin beslenmesine katkıda bulunmak. Bu ikramlarımız devam edecek. Öğrencilerimiz zor şartlarda ders çalışıp, sınavlara hazırlanıyorlar. Umarım öğrencilerimize katkımız oluyordur ve bütün öğrencilerimizi de kütüphanemize bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nden öğrencilere ikram


SANAYİ HABER AJANSI

SAVUNMA GAZETESİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.