Siyasilerden şehit asker Mustafa Özkardeş için taziye mesajı

Siyasiler, Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde meydana gelen araç kazası sonucu şehit olan Piyade Sözleşmeli Onbaşı Mustafa Özkardeş için taziye mesajı yayımladı.

Siyasilerden şehit asker Mustafa Özkardeş için taziye mesajı
Yayınlama: 12.02.2024
2
A+
A-

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener mesajında, “Pençe-Kaplan Harekatı operasyon bölgesinde şehit düşen kahraman Mehmetçiğimiz Mustafa Özkardeş'e Yüce Allah’tan rahmet, acılı ailesine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun… ” dedi.

Başsağlığı dileyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, “Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde şehit olan kahraman Mehmetçiğimiz, Piyade Sözleşmeli Onbaşı Mustafa Özkardeş’e Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır niyaz ediyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun. ” ifadesini kullandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş mesajında şunları dile getirdi:

“Şırnak’ta şehit olan Mehmetçiğimiz Piyade Sözleşmeli Onbaşı Mustafa Özkardeş’e Allah’tan rahmet, ailesine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. “

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, taziye mesajında, “Kahraman şehidimize Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. ” ifadelerine yer verdi.

 


SANAYİ HABER AJANSI

SAVUNMA GAZETESİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.