“Xi Jinping’in Öyküleri” podcasti dünya genelinde tanıtıldı

Çin Medya Grubu’na (CMG) ait Çin Global Televizyon Ağı (CGTN) tarafından hazırlanan birçok dildeki “Xi Jinping’in Öyküleri” başlıklı podcast ve sosyal medya ürünlerinin lansman töreni, kısa süre önce Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirildi.

“Xi Jinping’in Öyküleri” podcasti dünya genelinde tanıtıldı
Yayınlama: 26.10.2023
2
A+
A-

Çin Medya Grubu’na (CMG) ait Çin Global Televizyon Ağı (CGTN) tarafından hazırlanan birçok dildeki “Xi Jinping'in Öyküleri” başlıklı podcast ve sosyal medya ürünlerinin lansman töreni, kısa süre önce Almanya'nın Frankfurt kentinde gerçekleştirildi.

Podcast, eşzamanlı olarak Avrupa'nın birçok ülkesinde 60'tan fazla ana akım medya kuruluşunda tanıtıldı. Podcast ile ilgili içerikler, ABD, İngiltere, Kanada, Hindistan ve Almanya gibi 20'den fazla ülkede 817 medya kuruluşunun platformlarında yer aldı. Dünyada podcast ve sosyal medya ürünlerine toplam erişim sayısı ise 400 milyonu aştı.

Podcast, Çin Komünist Partisi (ÇKP) Merkez Komitesi Genel Sekreteri ve Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping'in halk merkezli devlet yönetimi fikirlerini etkin şekilde tanıtarak, Çin halkının ÇKP liderliği altında daha iyi bir yaşam ve refaha kavuşması ve Çin'in barışçıl gelişme yoluyla diğer ülkelerle kazan-kazan iş birliğini oluşturması hikayelerini anlatıyor.


SANAYİ HABER AJANSI

SAVUNMA GAZETESİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.