Yanmar ve Solis traktörler, Adana Tarım Fuarı’nda çiftçiyle buluşacak

110 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen endüstriyel motor üreticilerinden Yanmar, tarımın başkenti Adana’da 7 Kasım’da düzenlenecek Tarım Fuarı’na Solis ve Yanmar marka traktörlerle katılacak.

Yanmar ve Solis traktörler, Adana Tarım Fuarı’nda çiftçiyle buluşacak
Yayınlama: 26.10.2023
2
A+
A-

Endüstriyel motorlar, iş makineleri, tarım makine ve ekipmanları, enerji sistemleri, deniz araçları ve ekipmanları üretiminde 110 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen sanayi devlerinden Yanmar, Solis ve Yanmar marka traktörleri Adana’da Türk çiftçisi ile buluşturuyor. 

Yanmar ve Solis traktörler yakından incelenecek

Adana, Türk tarımının en önemli merkezleri arasında yer alırken 7 Kasım’da başlayacak Tarım Fuarı, bu sektördeki önemli markaların buluşmasına sahne olacak. Fuarda Yanmar’ın Türkiye iştiraki Yanmar Turkey Makine A.Ş., Solis ve Yanmar işbirliği ile İzmir’in Torbalı ilçesindeki fabrikada montajı tamamlanan traktörleri sergilenecek.

Çiftçiler, fuar kapsamında Yanmar Turkey’in İzmir fabrikasında üretilen çift çeker, orijinal kabinli ve STAGE V (EURO 5) uyumlu traktörleri yakından görme ve inceleme imkanına sahip olacaklar.

STAGE V motorlu traktör modelleri görücüye çıkacak

Adana Tarım Fuarı 7-11 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek ve fuarda Yanmar Turkey adına faaliyet gösteren bölge yetkili bayii Ataşoğulları Traktör, yeni Solis ve Yanmar traktörlerini tanıtacak.


SANAYİ HABER AJANSI

SAVUNMA GAZETESİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.